Pse po ik prej fansave Shpat Kasapi ?! (Video)

Pse po ik prej fansave Shpat Kasapi ?! (Video)
Pse po ik prej fansave Shpat Kasapi ?! (Video)
Pse po ik prej fansave Shpat Kasapi ?! (Video)

Shpat Kasapi i cili është i kërkuar gjithandej ku ka shqiptar , është shumë i angazhuar nëpër mbrëmje muzikore, shkruan Kosovarja.

Këngëtari i cili u bë vite të tëra që i sjell publikut shqiptar këngë nga më të ndryshme solo dhe shumë bashkëpunime. Shpati gjithashtu ka sfiduar vetën edhe si aktor. Ajo që vihet re të këngëtari ka shumë adhurues e në një koncert të fundit shihet se sa shumë janë të dhënë fansat pas tij. Por nga ky veprim i tyre Shpati nuk gjen mënyrë tjetër përveç largimit nga aty, sepse ndoshta do rrezikonte edhe për t’u rrëzuar. /Kosovarja/

 

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në