Pse e quan ‘prof’ Afrona, Bleron (Video)

Pse e quan ‘prof’ Afrona, Bleron (Video)
Pse e quan ‘prof’ Afrona, Bleron (Video)
Pse e quan u2018profu2019 Afrona, Bleron (Video)

Takimet fundjavat tashmë për çiftin janë të shpeshta dhe shumë të lumtura pranë njëri tjetrit, shkruan Kosovarja.

E dashura plot harmoni i jep kurajo dhe e quan në këtë formë të dashurin e saj ‘hajde profi’, nën arsyen se ai lojën ‘Bowling’ e di shumë mirë. /Kosovarja/

 


 

 

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...