Pse Artiola Toska e ka mbajtur të fshehur bashkëshortin

Pse Artiola Toska e ka mbajtur të fshehur bashkëshortin
Pse Artiola Toska e ka mbajtur të fshehur bashkëshortin
Pse Artiola Toska e ka mbajtur të fshehur bashkëshortin

Artiola Toska, ka qenë dhe vazhdon të jetë e dashur, shumë e pranishme në skenat shqiptare dhe e pëlqyer gjithandej, shkruan Kosovarja.

Ajo prej vitesh nuk e ka prezantuar bashkëshortin e saj, edhe pse gjithmonë e ka falënderuar për mbështetjen që i ka dhënë.

Por, siç edhe dihet, misteri nuk mund të zgjasë shumë sikur edhe me këtë rast, tek ajo tash së voni e prezantoi Adin, bashkëshortin e saj, me mbishkrimin : “Mirëmëngjes dashni”.

Ju kujtojmë,  me njeriun me të cilin lidhi jetën, ylli i këngës sonë popullore, u njoh fillimisht në Prizren, në një darkë familjare të miqve të Adit. 

E pyetur, pse është treguar kaq diskrete me daljet dhe me prezantimin në publik, këngëtarja me buzëqeshjen e saj të ëmbël,  thotë se jetën private ka synuar që ta mbajë gjithmonë për vete, por ja që nuk zgjati shumë.

Pas gjithë atyre hiteve e këngëve të panumërta, Artiola e ka dhe një këngë dedikuar personit me të cilin e ka lidhë jetën, e kjo është kënga “ Për ty”, të cilën Kosovarja ju afron ta dëgjoni . /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/