Provokon Kim, dërgon puthje me gjoksin jashtë

Provokon Kim, dërgon puthje me gjoksin jashtë
Provokon Kim, dërgon puthje me gjoksin jashtë
Provokon Kim, dërgon puthje me gjoksin jashtë

Më e famshmja e familjes Kardashian, Kim, vazhdon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar fotografi me motrën e saj Kourtney. 

Por, ajo që bie në sy është gjoksi i Kimit, i cili është pothuajse i gjithi jashtë, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Kim para pak kohësh u bë nënë për herë të tretë, por kjo nuk i pengon që ta mbajë trupin në formë.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/