Princi i Leonores është i Devollëve

Princi i Leonores është i Devollëve
Princi i Leonores është i Devollëve
Princi i Leonores është i Devollëve

Leonora Jakupi dhe Princi janë dy në një.

Ajo është imazhi i "Devolli Company" dhe në spotet publicitare të kompanisë kudo është në fokus Princi, emblema e kompanisë, produkti më i famshëm, shkruan "Kosovarja".

Çka po ndodh me Princin e jetës reale të bukuroshes së estradës? Është apo nuk është në jetën e saj?

Një është e sigurt, Leonora gjithmonë e ka një Princ - atë të Devollëve./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/