Prezantuesja e njohur shqiptare provokon me “zogun” (Foto)

Prezantuesja e njohur shqiptare provokon me “zogun” (Foto)
Prezantuesja e njohur shqiptare provokon me “zogun” (Foto)
Prezantuesja e njohur shqiptare provokon me u201czogunu201d (Foto)

Viola Spiro, së fundi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde e cila është veshur krejtësisht me të zezën duket me shumë stil dhe class, shkruan Indeksonline.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto, derisa dukshëm ka provokuar duke vendosur dorën mbi “zogun” e saj.


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/