Por tani çfarë pritet nga Angela Martini, modelja duket 'vrastare'

Por tani çfarë pritet nga Angela Martini, modelja duket 'vrastare'
Por tani çfarë pritet nga Angela Martini, modelja duket 'vrastare'
Por tani çfarë pritet nga Angela Martini, modelja duket 'vrastare'

Angela Martini është shfaqur më në formë se kurrë, pas martesës.
Bukuroshja shqiptare po jeton momente të lumtura dhe gjatë gjithë kohës ka pranë saj partnerin.

Angela ka ndarë në rrjetet sociale disa foto ku tregon linjat e saj perfekte edhe pse veshjet e saj nuk kanë asgjë të eksagjeruar.

‘Por tani çfarë..’ shkruan ajo krah fotos së publikuar.

Angela ka marrë një kohe pause nga modelingu dhe po i dedikohet jetës së saj bashkëshortore. /Gazeta Express/


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/