Për herë të parë Gresa Behluli shfaqet pa grim! Ja si duket ajo

Për herë të parë Gresa Behluli shfaqet pa grim! Ja si duket ajo
Për herë të parë Gresa Behluli shfaqet pa grim! Ja si duket ajo
Për herë të parë Gresa Behluli shfaqet pa grim! Ja si duket ajo

Gresa Behluli ditën e të dashuruarve duket se po e kalon larg të fejuarit të saj, kjo për faktin se këngëtarja është e zënë me koncerte për nder të Pavarësisë së Kosovës, në Doha duke udhëtuar për Australi, shkruan “Kosovarja”.

E nga atje ajo shfaqet në prani të dy prindërve të saj Shkurte Fejzës dhe Hajrush Behlulit.

E veçanta e këtyre fotove është se prindërit e Gresës po e shijojnë dashurinë, ndërsa vet këngëtarja Behluli shfaqet e vetme dhe e pa grimosur. Ani pse pa grim, Gresa duket shumë e bukur dhe natyrale.

Ne ua sjellim ca foto të Gresës që ajo së fundmi i ka hedh në rrjetet sociale. Është krejtësisht natyrale./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/