Për djalin e Shyhrete Behlulit ndryshe s’bën! Vetëm kështu... (Foto)

Për djalin e Shyhrete Behlulit ndryshe s’bën! Vetëm kështu... (Foto)
Për djalin e Shyhrete Behlulit ndryshe s’bën! Vetëm kështu... (Foto)
Për djalin e Shyhrete Behlulit ndryshe s’bën! Vetëm kështu... (Foto)

Lum Salihu është djali i vogël i Shyhrete Behlulit, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ishte vera ku ai bëri emër bashkë me pjesën tjetër të familjes, sa i përket lajmeve të rubrikës rozë.

 Lumi, çdo herë shfaqet si një djalë i cili ka pothuajse çdo gjë. E kjo duke iu falënderuar prindërve të tij të cilët kanë punuar prej vitesh që fëmijëve të tyre të mos iu mungoj asgjë.

Mirëpo, edhe Lumi ka diçka që do ta kishte ndryshuar po ta kishte pas mundësinë. E ajo sigurisht është vapa. Kjo duke u bazuar në një foto të tij të hedhur në instastory ku aty shihet një djalë duke u freskuar nën dush, e që foton Lume e shoqëron me fjalët: “Ndryshe sbon”. Sidomos në këto temperatura të larta./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/