Për djalin e Shyhrete Behlulit kanë filluar pushimet? Ja ku ndodhet ai (Foto)

Për djalin e Shyhrete Behlulit kanë filluar pushimet? Ja ku ndodhet ai (Foto)
Për djalin e Shyhrete Behlulit kanë filluar pushimet? Ja ku ndodhet ai (Foto)
Për djalin e Shyhrete Behlulit kanë filluar pushimet? Ja ku ndodhet ai (Foto)

Djali i vogël i Shyhrete Behlulit, Lum Salihu si duket i ka filluar pushimet verore në një vend të bukur të cilin ai e ka zgjedh që të pushoj, shkruan “Kosovarja”.

Nuk dihet ende nëse Lumi ka shkuar në pushime me shoqëri, familje apo ndoshta ka bërë të dashur dhe ka shkuar me të! 

Mirëpo nga fotoja e tij e fundit që e ka hedh në instagram, e kuptojmë se Lumi ndodhet në Turqi, dhe duket se po kalon bukur atje./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/