Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet

Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet
Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet
Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet

Reperi Mozzik dhe vëllai i tij, Getinjo këto ditë janë larguar nga labeli "On Records".

Mozzik tashmë ka publikuar projektin e tij më të ri të cilin e solli në bashkëpunim me reperin gjerman, Veysel, shkruan lajmi.

Kënga mban titullin “Ti amo” dhe dyshja tashmë po gëzojnë sukseset e para të këtij projekti.

Në llogarinë e tij në Instagram, Mozzik ka postuar një fotografi në të cilën ka treguar se kënga e tij dhe Veysel po dëgjohet shumë dhe në shtetin e Zvicrës është e para, duke lënë pas emra të njohur.

Kujtojmë që pas daljes nga “On Records”, reperit i janë fshirë të gjitha këngët. 

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/