Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet

Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet
Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet
Pëlqehet kënga e Mozzik dhe Veysel, prinë në këtë shtet

Reperi Mozzik dhe vëllai i tij, Getinjo këto ditë janë larguar nga labeli "On Records".

Mozzik tashmë ka publikuar projektin e tij më të ri të cilin e solli në bashkëpunim me reperin gjerman, Veysel, shkruan lajmi.

Kënga mban titullin “Ti amo” dhe dyshja tashmë po gëzojnë sukseset e para të këtij projekti.

Në llogarinë e tij në Instagram, Mozzik ka postuar një fotografi në të cilën ka treguar se kënga e tij dhe Veysel po dëgjohet shumë dhe në shtetin e Zvicrës është e para, duke lënë pas emra të njohur.

Kujtojmë që pas daljes nga “On Records”, reperit i janë fshirë të gjitha këngët. 

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/