Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?

Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?
Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?
Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?

Majlinda Zeka me t’u bërë nënë u përball me një sfidë për ta rritur e vetme djalin e saj, pasi u nda nga reperi Majk.

Ajo në postimet e saj në Instagram shihet se tërë kohën e saj ia kushton Roanit, përcjell ORAinfo.

Majlinda në Instagram u pyet se si ka vepruar familja e saj kur e ka lindur e vetme Roanin dhe ajo dha përgjigjën se e ka pasur mbështetjen më të madhe nga ata.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/