Pasi Blero udhëtoi në Zvicër për ditëlindjen e saj, për Afronën fillon festa... Ajo falënderon fansat për urimet

Pasi Blero udhëtoi në Zvicër për ditëlindjen e saj, për Afronën fillon festa... Ajo falënderon fansat për urimet
Pasi Blero udhëtoi në Zvicër për ditëlindjen e saj, për Afronën fillon festa... Ajo falënderon fansat për urimet
Pasi Blero udhëtoi në Zvicër për ditëlindjen e saj, për Afronën fillon festa... Ajo falënderon fansat për urimet

Ata janë ndër çiftet më të komentuara në estradën shqiptare.

Afrona sot feston ditëlindjen, ku me këtë rast edhe Blero ka udhëtuar në Zvicër, për të festuar bashkë me të, shkruan Kosovarja.

Me një imazh ku shihet Afrona e rregulluar bukur dhe me flokët kaçurrela, ajo ka falënderuar të gjithë ata që e kanë uruar.

“Faleminderit miq dhe familje për urimet. Ju dua të gjithëve. Paqe dhe dashuri për të gjithë”, janë këto fjalët falënderuese të saj.

Ndërkohë ajo ka postuar edhe një pamje ku shihet një buqetë me lule, teksa prapa shihet edhe Blero i buzëqeshur.

Kjo edhe është pamja e parë nga festa e ditëlindjes. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/