Pas vdekjes së Ergit, Barbana shfaqet për herë të parë në publik (Foto)

Pas vdekjes së Ergit, Barbana shfaqet për herë të parë në publik (Foto)
Pas vdekjes së Ergit, Barbana shfaqet për herë të parë në publik (Foto)
Pas vdekjes së Ergit, Barbana shfaqet për herë të parë në publik (Foto)

Pas vdekjes së vëllait të saj, këngëtarit Ergi Dini në një aksident këngëtarja Barbana Dini nuk ishte shfaqur më në publik.

Por ka qenë mikja dhe kolegia Anjeza Branka. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqen së bashku shkruan Express.

Në këto ditë të vështira miqtë e afërt janë duke i qëndruar pranë familjes Dini, pas ndarjes nga jeta të Ergit.

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/