Pas ofendimeve, aktorja e njohur u rikthehet rrjeteve

Pas ofendimeve, aktorja e njohur u rikthehet rrjeteve
Pas ofendimeve, aktorja e njohur u rikthehet rrjeteve
Pas ofendimeve, aktorja e njohur u rikthehet rrjeteve

Vetëm pak kohë më parë ajo vendosi të shkëputej nga rrjetet sociale, por me sa duket nuk ka rezistuar gjatë.

Është fjala për aktoren turke Beren Saat, e cila për shkak të fyerjeve që kishte marr në adresën e saj u detyrua t’i mbyllte rrjett sociale, transmeton lapsi.

Saat njihet si sekulariste dhe opozitare me qeverinë në Turqi e me sa duket ka qenë kjo arsyeja që ka bërë shumë ndjekës t’i shkruajnë fyerje dhe mesazhe negative.

Por këtë fundjavë ajo është kthyer sërish.

“Hurriyet” raporton se Saat, e cila ka mbi 3 milionë ndjekës në Instagram, fillimisht postoi një foto të dy maceve nga Stambolli, ndërsa sot u shfaq tepër e gëzuar me dy qen.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/