Pas Noizy-t një tjetër mik i kthen shpinën Encës? Reagon këngëtarja (Foto)

Pas Noizy-t një tjetër mik i kthen shpinën Encës? Reagon këngëtarja (Foto)
Pas Noizy-t një tjetër mik i kthen shpinën Encës? Reagon këngëtarja (Foto)
Pas Noizy-t një tjetër mik i kthen shpinën Encës? Reagon këngëtarja (Foto)

Enca është duke shijuar në maksimum suksesin e këngës ‘Ciao’ në të cilën siç e dimë ajo ka përfshirë miqtë e saj më të mirë duke e kthyer klipin e këngës në një copëz realiteti për të cilën ajo nuk ngurron të flasë me mjaft krenari.

Por gjërat duket se kanë ndryshuar dhe dikush e ka lënduar. Pas sherrit virtual me Noizy-n, ish mikun e saj më të mirë, Enca është zhgënjyer sërish. Në Instastory, gjatë natës ajo ka vendosur të fotografojë hënën e të shkruajë disa fjalë.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/