Pas martesës së motrës Luana gjen ngushëllim tek ky person i dashur (Foto)

Pas martesës së motrës Luana gjen ngushëllim tek ky person i dashur (Foto)
Pas martesës së motrës Luana gjen ngushëllim tek ky person i dashur (Foto)
Pas martesu00ebs su00eb motru00ebs Luana gjen ngushu00ebllim tek ky person i dashur (Foto)

Dasma e Marinës dhe e Getit, po vazhdon të mbahet mjaftë mediatike, meqë çdo detaj duket se po zgjon kurreshtje tek audienca e cila e priti për kohë të gjatë këtë event plot madhështi siç diti të realizojë çifti.

E Marina realizoi ëndërrën e të veshurit vellon e nusërisë, duke i lënë radhën motrës së saj Luanës, që mbahet si një super femër e ekranit tonë shqiptar, shkruan Kosovarja.

Por, kur do të pritet një risi në këtë drejtim nga moderatorja, është akoma një dilemë, edhe pse tash e sa kohë aludohet se është në lidhje me ish të dashurin e këngëtares Dafina Zeqiri, Krenar Çoçajn.

E tani që po e ndjen mungesën e Marinës, personi më i afërt është nëna e saj, me të cilën mund të ndajë brengat e saja.

Bile, një imazh mjaft i këndshëm, që shihet se është realizuar nga mbrëmja e dasmës ditë më parë, Luana sapo ka publikuar në përqafimin e nënës, e cila është një zonjë e vërtetë, tipar i trashëguar tek vajzat e saja.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/