Pas kritikave të shumta për zhveshjen, reagon Shpati...

Pas kritikave të shumta për zhveshjen, reagon Shpati...
Pas kritikave të shumta për zhveshjen, reagon Shpati...
Pas kritikave të shumta për zhveshjen, reagon Shpati...

Një nga këngëtarët më të komentuar është edhe ai nga Maqedonia, Shpat Kasapi.

Kjo për faktin se ai i dha fund fejesës së tij disavjeçare me modelën Afërdita Dreshajn, por edhe për lidhjen e tij të re, të cilën e deklaroi së fundmi ai, shkruan Indeksonline. 

Shpati momentalisht i ka dhënë disa ditë pushime vetës dhe po pushon në Jamaica, nga edhe po poston imazhe të ndryshme.

Derisa ditë më parë ai postoi një fotografi, ku shfaqej vetëm me rroba banjo për meshkuj.

Ndërsa komentet dhe shkrimet për të nuk patën të ndalur.

E siç duket këto reagime kanë shtyrë Shpatin që ta heq këtë foto nga llogaria e tij.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/