Oriola vjen ndryshe, por shihni si tallet Noizy me të para të gjithëve

Oriola vjen ndryshe, por shihni si tallet Noizy me të para të gjithëve
Oriola vjen ndryshe, por shihni si tallet Noizy me të para të gjithëve
Oriola vjen ndryshe, por shihni si tallet Noizy me të para të gjithëve

​Oriola Marashi dhe Noizy shpesh herë i bëjnë njëri-tjetrit komente mjaft pikante.

Nëse bëni një ‘xhiro’ në Instagram-in e Oriolës do shohni se në të shumtat e fotove te saj ka komente pikante ku herë herë e fëlliq para të gjithëve.

Modelen shqiptare shpesh herë e shohim pa make-up por së fundmi na habiti me fotot e reja. Transformimi është i dukshëm por çka mori vëmendje sërish është komenti i Noizy-t. Sërish e ‘turpëron’ para të gjithëve.

“Balli jot si shpull”, shkruan reperi pak minuta pas postimit të Oriolës dhe kështu filluan të gjithë të qeshin me batutën e Zinizin./intv.al/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/