Oriola Marashi provokon keq Varrosin, shikoni si i shfaqet

Oriola Marashi provokon keq Varrosin, shikoni si i shfaqet
Oriola Marashi provokon keq Varrosin, shikoni si i shfaqet
Oriola Marashi provokon keq Varrosin, shikoni si i shfaqet

​Modelja Oriola Marshi është kthyer sërish provokuese në rrjetet sociale, por këtë herë fokusi i saj ka qenë një prej djemve të OTR.

Këtë mesjavë Oriola dhe djemtë kanë preferuar të shijojnë motin e ngrohtë buzë detit. 

Ajo ka ndarë disa video në rrjetet sociale ku duket mjaft sensuale veshur në bikini. 

Afër saj është Varrosi, të cilin Oriola e ka etiketuar në video. 

Pak kohë më parë ata u përfolën për një lidhej dashurie, por në fund të gjitha mbetën fjalë. Deri më tani Oriola nuk k anjë të 'dashur zyrtar' ./Gazeta Express/ 

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/