Olta Gixhari krahë për krahë me regjisorin hollivudian në PriFest (Foto)

Olta Gixhari krahë për krahë me regjisorin hollivudian në PriFest (Foto)
Olta Gixhari krahë për krahë me regjisorin hollivudian në PriFest (Foto)
Olta Gixhari krahë për krahë me regjisorin hollivudian në PriFest (Foto)

Aktorja Olta Gixhari përveç një nga vajzave më të bukura në vendin tonë konsiderohet edhe si artiste mjaft e talentuar.

Aktualisht ajo ndodhet në “Prishtina International Film Festival” i quajtur ndryshe PriFest.

Këtë herë ajo ka pozuar me regjisorin e njohur hollivudian Paul Haggis, fitues i dy çmimeve Oscar në kategorinë Bes Picture për dy prodhime të tij kinematografike: “Milion Dollar Baby” dhe “Crush”.

Gixhari duket mjaft e lumtur ndërkohë që pozon në krahë të regjisorit të njohur.

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/