"Oki" publikon një foto të familjes (Foto)

"Oki" publikon një foto të familjes (Foto)

Aktori i njohur Fatmir Spahiu ka publikuar një fotografi.

Ai ka shfrytëzuar Instagramin për të publikuar një fotografi të familjes, shkruan Indeksonline.

Në këtë foto janë shfaqur bashkëshortja dhe dy djemtë e aktorit të njohur.
Duket se ata janë një familje shumë e lumtur.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/