"Oki" publikon një foto të familjes (Foto)

"Oki" publikon një foto të familjes (Foto)

Aktori i njohur Fatmir Spahiu ka publikuar një fotografi.

Ai ka shfrytëzuar Instagramin për të publikuar një fotografi të familjes, shkruan Indeksonline.

Në këtë foto janë shfaqur bashkëshortja dhe dy djemtë e aktorit të njohur.
Duket se ata janë një familje shumë e lumtur.

http://kosovarja.al/showbiz/