“O çu kënaqem”, ritakimi i Manjola Nallbanit me koleget e saj

“O çu kënaqem”, ritakimi i Manjola Nallbanit me koleget e saj
“O çu kënaqem”, ritakimi i Manjola Nallbanit me koleget e saj
“O çu kënaqem”, ritakimi i Manjola Nallbanit me koleget e saj

​Ishte ndër këngëtaret më aktive dhe të popullarizuara si në Shqipëri, ashtu edhe në Kosovë.

Manjola Nallbani, e cila njihet si ndër artistet që ka lënë gjurmë në muzikën shqipe, nuk ka të ndalur as sot, shkruan Kosovarja.

Ajo ka postuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku shihet bashkë me mikeshat dhe koleget e saj, Aurela Gaçe dhe Eli Fara.

Ooo çu kēnaqëm???? @aurelagaceofficial ???? [email protected] ????????
A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

Tri koleget së bashku kanë sjellë shumë në muzikën shqipe dhe jo rastësisht janë edhe mikesha të mira.

Manjola tregon se Aurela ishte inciatore e takimit të tyre, “Si e tha Aurela, u mblodh grupi”, ka shtuar ajo në fotografinë ku shihen tri mikeshat së bashku në drekë, diku në Tiranë. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/