Nusja e Besnikut e shfaq barkun sa shumë qenka fry!

Nusja e Besnikut e shfaq barkun sa shumë qenka fry!
Nusja e Besnikut e shfaq barkun sa shumë qenka fry!
Nusja e Besnikut e shfaq barkun sa shumë qenka fry!

Besnik Qaka është ndër këngëtaret me të dashur për publikun.

Ai shquhet për këngët e tij të suksesshme si dhe për vokalin e veҫantë, shkruan ORAinfo

U martuar pak kohë më parë me bukuroshen nga Peja, Lolita të cilën bën një dasmë të madhe dhe tashmë do të bëhen edhe prindër.

E tashmë ata kanë vendosur që të bëjnë një pushim për vete, e këtë e ka treguar ajo përmes një postimi të një fotografie në Instagram.

E në fotografinë e publikuar ajo me këtë rast ka treguar edhe barkun e saj shtatzënë.

Ja sa është fryrë.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/