Nuk përfundon historia mes Ritës dhe McGregor, ai bërtet emrin e saj gjatë një nate të shfrenuar në Londër

Nuk përfundon historia mes Ritës dhe McGregor, ai bërtet emrin e saj gjatë një nate të shfrenuar në Londër
Nuk përfundon historia mes Ritës dhe McGregor, ai bërtet emrin e saj gjatë një nate të shfrenuar në Londër
Nuk përfundon historia mes Ritës dhe McGregor, ai bërtet emrin e saj gjatë një nate të shfrenuar në Londër

McGregor është akuzuar si i pa “skrupull’ pas një ‘snapi’ të postuar me këngëtaren e famshme shqiptare, Rita Ora ku kishte shkruar “Natë takimi”. Kurse vlen të theksohet se McGregor është në lidhje dashurie që prej 9 vitesh kurse fansat e tij dhe të Rita Orës kanë reaguar shumë keq.

Por duket se kjo ‘story’ nuk do të diskutohej më pasi që Rita natën që lamë pas u shfaqë me të dashurin e saj të ri por McGregor bëri diçka që nuk pritej.

Ai doli për të bërë qejf në një lokal të Londrës kurse papritur filloj të ulëras emrin e Rita Orës, duke thënë “bërtisni për Rita Orën”.

Më pas ai u kap nga miqët e tij dhe largua urgjent nga skena./Indeksonline/


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/