Noizy “e ngacmon” Rihannën në Instagram

Noizy “e ngacmon” Rihannën në Instagram
Noizy “e ngacmon” Rihannën në Instagram
Noizy “e ngacmon” Rihannën në Instagram

Hip hop ylli, Noizy, shpesh ka pasur dëshirë të ngacmojë Rihannan.

Tash, ai është munduar të tërheqë vëmendjen e bukuroshes nga Barbados, duke i shkruar koment në rrjetin social Instagram.

“Katunare e dreqit”, ka shkruar Noizy duke ironizuar me një nga këngëtaret më seksi në botë.

Nuk është hera e parë që Noizy komenton te Rihanna. Ai këtë gjë ka bërë edhe më parë duke treguar kështu pëlqim për këngëtaren.

Hip hop ylli shqiptar kohë më parë lansoi projektin “Dje & Sot” me Ledri Vulën.

Ai ka kohë që po punon në projekte të reja të cilat do t’i publikojë.

Vetëm ditë më parë Noizy nënshkroi blerjen e një Ferrari dhe është i kyçur në disa biznese. /Telegrafi/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/