Noizy blen fiksimin e fundit, nuk është as makinë dhe as orë, por...

Noizy blen fiksimin e fundit, nuk është as makinë dhe as orë, por...
Noizy blen fiksimin e fundit, nuk është as makinë dhe as orë, por...
Noizy blen fiksimin e fundit, nuk është as makinë dhe as orë, por...

​Ai i arrin synimet që i vendos vetes.

Ndërkohë që po mundohet të fitojë bastin e fundit që ka vënë me mikun e tij Blerim Destani , reperi sapo ka bërë blerjen e radhës. 

Këtë herë nuk bëhet fjalë as për makinë dhe as për orë, por për disa varëse.

Fakti që i bën ato aq të dashura për të me siguri nuk është vlera që kapin, por personazhet që ndodhen të varura në to.

Një prej tyre është edhe frymëzimi i fundit i Noizyt, personazhi i filmave për fëmijë, Goku./intv.al/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/