Njomza e Shyhretes po shkëlqen pranë burrit dhe vajzave të saj në foton e re

Njomza e Shyhretes po shkëlqen pranë burrit dhe vajzave të saj në foton e re
Njomza e Shyhretes po shkëlqen pranë burrit dhe vajzave të saj në foton e re
Njomza e Shyhretes po shkëlqen pranë burrit dhe vajzave të saj në foton e re

Njomza Salihu është vajza e madhe e këngëtares sonë Shyhrete Behlulit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është martuar prej shumë vitesh, ka krijuar edhe familje dhe po ashtu është gjendur mirë me profesionin e saj, larg muzikës.

Njomza nuk ka preferuar që të këndoj si motra e saj më e vogël Engji, por iu ka përkushtuar më shumë jetës dhe punës së saj.

Jeta familjare asaj i ka ec shumë mirë, Nomjza ka dy vajza të cilat janë rritur e bërë gati si shoqe me të.

Së fundmi Njomza ka pozuar me tërë familjen e saj të ngushtë e më pas kjo foto që do e shihni tani, është publikuar në rrjetet sociale ku dhe ka marr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Po duken bukur apo jo?/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/