Njihuni me nënën e Klaudia Pepas, kaq të dashura duken ato

Njihuni me nënën e Klaudia Pepas, kaq të dashura duken ato
Njihuni me nënën e Klaudia Pepas, kaq të dashura duken ato
Njihuni me nënën e Klaudia Pepas, kaq të dashura duken ato

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft të ëmbël.

Në këtë video balerina shfaqet sëbashku me nënën e saj, e cila është duke e përkëdhelur. 

Prej disa kohësh Klaudia jeton në Itali dhe takimet me nënën e saj nuk janë më aq të shpeshta./Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/