Një muaj para dasmës, këtë gjë po e bën Afërdita dhe i fejuari i saj

Një muaj para dasmës, këtë gjë po e bën Afërdita dhe i fejuari i saj
Një muaj para dasmës, këtë gjë po e bën Afërdita dhe i fejuari i saj
Një muaj para dasmës, këtë gjë po e bën Afërdita dhe i fejuari i saj

Afërdita Dreshaj është modele shumë e komentuar në shtypin rozë.

Ka tash e një kohë prej kur ajo është larguar prej trojeve shqiptare dhe po jeton pranë të fejuarit të saj, shkruan lajmi.net.

Afërdita dhe i fejuari çek, Jakub Kindl kanë bërë publike edhe datën e martesës, e që është 29 qershori.

Tashmë kanë filluar përgatitjet e dasmës, por krahas tyre ata po përgatiten edhe për të pasur linja perfekte trupore.

Në një video që ka postuar Afërdita në llogarinë e saj në Instagram, ajo shihet duke ushtruar bashkë me të fejuarin në palestër.


Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/