Një mami kaq joshëse duket Bora Zemani

Një mami kaq joshëse duket Bora Zemani
Një mami kaq joshëse duket Bora Zemani
Një mami kaq joshëse duket Bora Zemani

Moderatorja e njohur e Top Chanel, Bora Zemani shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Zemani e cila është edhe nënë e një djali po mbahet mirë me linjat e saj.

Kujtojmë se Zemani aktualisht është ‘single’, dhe njëherit është në pritje të mashkullit ideal./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/