Një lule mes lulesh! Kaq e lezetshme vjen Adelina Emini teksa pozon në natyrë

Një lule mes lulesh! Kaq e lezetshme vjen Adelina Emini teksa pozon në natyrë
Një lule mes lulesh! Kaq e lezetshme vjen Adelina Emini teksa pozon në natyrë
Një lule mes lulesh! Kaq e lezetshme vjen Adelina Emini teksa pozon në natyrë

Është ndër artistet më të ëmbla në estradën tonë.

Ka kohë që Adelina Emini ka filluar pushimet, e cila gjatë gjithë kohës ka publikuar imazhe nga bregdeti bashkë me familjen e saj, shkruan Kosovarja.

Ajo po shijon ditët e nxehta duke u relaksuar, duke ndarë me ndjekësit e saj në Instagram shumë fotografi të lezetshme familjare.

Kësaj radhe këngëtarja vjen me një imazh artistik, teksa pozon pranë një grumbulli lulesh të ndryshme.

Shumë-llojshmëria e luleve dhe ëmbëlsia e këngëtares kanë rezultuar me një fotografi plot stil.

Kështu po shijon Adelina pushimet. /Kosovarja/


Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/