Një kunatë si Morena Taraku, ja çfarë ditëlindje i organizoi kunatës!

Një kunatë si Morena Taraku, ja çfarë ditëlindje i organizoi kunatës!
Një kunatë si Morena Taraku, ja çfarë ditëlindje i organizoi kunatës!
Një kunatë si Morena Taraku, ja çfarë ditëlindje i organizoi kunatës!

Ditë më parë familjes Taraku iu shtua edhe një anëtar më shumë në shtëpi.

Është kjo, Rina bashkëshortja e vëllait të modeles Morena Taraku, transmeton Gazeta Express.

Vëllai i Morenës dhe Rina para disa ditëve dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë.

Martesa e vëllait e ka gëzuar jashtë mase modelen e njohur.

Morena madje kohëve të fundit në llogarinë e saj po publikon imazhe të vëllait e kunatës.

Së fundmi ajo për ditëlindjen e Rinës ka organizuar një festë shumë të bukur.

Me qirinj e tortë, me mbishkrimin “Urime ditëlindjen”, kjo festë dukej e mrekullueshme.

Morena duket se e do shumë Rinën. Një kunatë si ajo çdo kush do ta dëshironte.


Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/