Nikollë Nikprelaj publikon video nga sheshet e Milanos... do të shkriheni me komentin qesharak që i shkruan Malësori

Nikollë Nikprelaj publikon video nga sheshet e Milanos... do të shkriheni me komentin qesharak që i shkruan Malësori
Nikollë Nikprelaj publikon video nga sheshet e Milanos... do të shkriheni me komentin qesharak që i shkruan Malësori
Nikollë Nikprelaj publikon video nga sheshet e Milanos... do të shkriheni me komentin qesharak që i shkruan Malësori

Ai është ndër këngëtarët më të dashur i muzikës popullore dhe zbavitëse.

Nikollë Nikprelaj bashkë me familjen e tij ka kohë që po shijojnë pushimet, të cilët momentalisht po shijojnë bukuritë e Italisë, shkruan Kosovarja.

Këngëtari ka publikuar në Instagram një video teksa xhiron veten e tij dhe djalin duke luajtur me pëllumba në sheshin e Milanos.

Por si duket, kolegut të tij Malësorit ia ka tërhequr vëmendjen diçka tjetër, i cili edhe e ka bërë të ditur me komentin e tij.

“Sakezin e paske te forte, taman aso te Milanos”, i ka shkruar Malësori me humor poshtë videos, duke iu referuar çamçakëzit që po hante Nikollë Nikprelaj teksa po xhironte.

Ja si duket këngëtari duke ngrënë çamçakëz. /Kosovarja/

Milano
A post shared by Nikolle Nikprelaj (@nikprelajnikolle) on

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/