Nga palestra, tregon barkun e formësuar Besa Gashi

Nga palestra, tregon barkun e formësuar Besa Gashi
Nga palestra, tregon barkun e formësuar Besa Gashi
Nga palestra, tregon barkun e formësuar Besa Gashi

Ish-missi Besa Gashi edhe pse nënë e një vajze, ajo po arrin ta mbaj në formë trupin e saj.

Por sigurisht të jesh në vij duhet mund dhe punë, shkruan Indeksonline.

Besa së fundmi në rrjetin e saj social Instagram përmes një fotografie ka treguar që është duke iu përkushtuar palestrës. 

Ndërsa ka treguar edhe barkun e saj të sheshtë pas tre muajsh fitnes.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/