Nga palestra, tregon barkun e formësuar Besa Gashi

Nga palestra, tregon barkun e formësuar Besa Gashi
Nga palestra, tregon barkun e formësuar Besa Gashi
Nga palestra, tregon barkun e formësuar Besa Gashi

Ish-missi Besa Gashi edhe pse nënë e një vajze, ajo po arrin ta mbaj në formë trupin e saj.

Por sigurisht të jesh në vij duhet mund dhe punë, shkruan Indeksonline.

Besa së fundmi në rrjetin e saj social Instagram përmes një fotografie ka treguar që është duke iu përkushtuar palestrës. 

Ndërsa ka treguar edhe barkun e saj të sheshtë pas tre muajsh fitnes.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/