Nga kush i mori këto lule Ariana Fejzullahu!? (Foto)

Nga kush i mori këto lule Ariana Fejzullahu!? (Foto)
Nga kush i mori këto lule Ariana Fejzullahu!? (Foto)
Nga kush i mori këto lule Ariana Fejzullahu!? (Foto)

Ariana Fejzullahu gruaja e Ermalit, që dita ditës po i ikë këtij epiteti duke krijuar emër në vete me stilin unik dhe mënyrën e jetesës së saj, shkruan Kosovarja.

Ajo sot në një foto që e ka nda me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, në rend të parë ka një buqetë lulesh, ku më pastaj vihet në pah dhoma dhe oxhaku i ndezur, shkruan Kosovarja. 

Si duket, Ariana sot me mëngjes ka marr lule nga burri i saj Ermali, e nga gëzimi nuk ka nguruar ta hedh foton e tyre në rrjetet sociale./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/