Nga brune në biondinë, një mama tërheqëse si Çiljeta

Nga brune në biondinë, një mama tërheqëse si Çiljeta
Nga brune në biondinë, një mama tërheqëse si Çiljeta
Nga brune nu00eb biondinu00eb, nju00eb mama tu00ebrhequ00ebse si u00c7iljeta

Përveç në muzikë, ajo njihet edhe për eksperimente të shumta me pamjen e saj.

Çiljeta Xhilaga, e cila po merret me mbrëmje muzikore dhe projekte të shumta,ka ardhur sot me një ndryshim të ri, duke u kthyer në biondinë, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja e hitit “Hajmali” ka postuar disa fotografi, ku ka treguar për ndjekësit e saj ngjyrën e re të flokëve, e cila shihet mjaft tërheqëse teksa pozon me flokë të shkurtra dhe ngjyrë të bardhë të ndezur.

Përndryshe, Çiljeta në rrjetin social Instagram numëron plot 572 mijë ndjekës, duke u radhitur ndër këngëtaret më të ndjekura online. /Kosovarja/

Back to blonde ???? ???? thnx @cihanalarslann for my new hair color
A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on
@cihanalarslann ????????????
A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/