Nëna e Genta Ismajlit si 20 vjeçare! Do të ju mahnitë në fotografinë me të bijën

Nëna e Genta Ismajlit si 20 vjeçare! Do të ju mahnitë në fotografinë me të bijën
Nëna e Genta Ismajlit si 20 vjeçare! Do të ju mahnitë në fotografinë me të bijën
Nëna e Genta Ismajlit si 20 vjeçare! Do të ju mahnitë në fotografinë me të bijën

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është shumë e lidhur me familjen e saj dhe këtë e potencon në shumë paraqitje televizive.

Së fundi, në llogarinë e nënës së saj në “Instagram” është publikuar një fotografi ku shohim Gentën së bashku me nënën. Ajo duket shumë e re sikur të ishte motra e këngëtares së njohur.

Të tilla kanë qenë edhe komentet e fansave për nënën ndonëse edhe Genta dukej shumë bukur në këto imazhe./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/