Nëna e Genta Ismajlit si 20 vjeçare! Do të ju mahnitë në fotografinë me të bijën

Nëna e Genta Ismajlit si 20 vjeçare! Do të ju mahnitë në fotografinë me të bijën
Nëna e Genta Ismajlit si 20 vjeçare! Do të ju mahnitë në fotografinë me të bijën
Nëna e Genta Ismajlit si 20 vjeçare! Do të ju mahnitë në fotografinë me të bijën

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është shumë e lidhur me familjen e saj dhe këtë e potencon në shumë paraqitje televizive.

Së fundi, në llogarinë e nënës së saj në “Instagram” është publikuar një fotografi ku shohim Gentën së bashku me nënën. Ajo duket shumë e re sikur të ishte motra e këngëtares së njohur.

Të tilla kanë qenë edhe komentet e fansave për nënën ndonëse edhe Genta dukej shumë bukur në këto imazhe./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/