Në duart e kujt përfundoj djali i Tunes? (Foto)

Në duart e kujt përfundoj djali i Tunes? (Foto)
Në duart e kujt përfundoj djali i Tunes? (Foto)
Në duart e kujt përfundoj djali i Tunes? (Foto)

Altuna Sejdiu-Tuna dhe Patris Berisha nuk e kanë kursyer fare imazhin e te birit, Tianit, të cilin e kanë fotografuar e prezantuar që në ditën e parë të lindjes, shkruan "Kosovarja".

Tiani që në ditët e para të lindjes është bërë fytyrë publike, atë më shumë se e ëma e poston babai i saj.

Djali i Tunes ka përfunduar në duart e një miku të vjetër të këngëtares, grimerit dhe frizerit Armend Ramadani, i cili duket se i ka shijuar shumë momentet me Tianin simpatik, shkruan "Kosovarja".

S'ka diskutim që i biri i Tunes dhe Patrisit është bebja më e famshme e këtij viti./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/