Në ditën e dasmës së Tunës, kujtojmë lidhjet e saj të dështuara (Video)

Në ditën e dasmës së Tunës, kujtojmë lidhjet e saj të dështuara (Video)
Në ditën e dasmës së Tunës, kujtojmë lidhjet e saj të dështuara (Video)
Në ditën e dasmës së Tunës, kujtojmë lidhjet e saj të dështuara (Video)

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën.
Por, kjo nuk është hera e parë që Tuna është kurorëzuar, transmeton gazeta Express.

Ajo prapa vetës ka lënë një martesë, një fejesë dhe disa lidhje të dështuara

Në mesin e këtyre meshkujve shumica janë të famshëm.

Për të parë historitë e dashurisë të Tunës ndiqeni materialin e përgaditur nga minuta e 36.


Lexo Revisten Online

Korrik, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Angelina Shala - E bukur, e mençur dhe shumë e talentuar
Qani Mehmedi: Kurrë nuk u jam nënshtruar diktateve
Viktimat e dhunës seksuale në Kosovë
Xajë Nura - Një emër që duhet shënuar

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/