Në ditëlindjen e vajzës, Xhesika puthet me...

Në ditëlindjen e vajzës, Xhesika puthet me...
Në ditëlindjen e vajzës, Xhesika puthet me...
Në ditëlindjen e vajzës, Xhesika puthet me...

​Është ndër këngëtaret më ekstravagante në skenën muzikore shqiptare.

Xhesika Ndoja ka festuar dje ditëlindjen e 7-të të vajzës së saj Alessia, me një urim shumë të veçantë për të, shkruan Kosovarja.

Ndërkaq sot, pas një dite, teksa ka treguar se ka marrë shumë urime nga adhuruesit e saj, Xhesika ka zgjedhur një fotografi interesante për ti falënderuar të gjithë për urimet.

#with @alessiandoj_official @senadhallaqi_photography @arditadida
A post shared by Xhesika Ndoja (@xhesikandoja_official) on

Ajo ka shihet duke u puthur në buzë me vajzën Alessia, teksa nënë e bijë janë të veshura në të kuqe.

Këngëtarja ka vazhduar duke falënderuar secilin veç e veç për urimet, duke u shprehur se ia kanë zbukuruar ditën më të lumtur të jetës së saj. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/