Ndryshimi i familjes Obama në tetë vjet (Foto)

Ndryshimi i familjes Obama në tetë vjet (Foto)
Ndryshimi i familjes Obama në tetë vjet (Foto)
Ndryshimi i familjes Obama në tetë vjet (Foto)

Mbrëmjen e djeshme presidenti Barack Obama mbajti fjalimin e lamtumirës pas tetë vitesh udhëheqje.

Lotët ishin të paevitueshëm për familjen e tij.

Por sa ka ndryshuar familja Obama në 8 vitet e fundit?

Fotot e mëposhtme tregojnë se si kanë qenë kur hynë për herë të parë në Shtëpinë e Bardhë dhe krahasimi me dje, transmeton tema.

Një gjë që shkaktoi kuriozitet mbrëmjen e djeshme ishte mungesa e Sashës, vajzës së vogël të presidentit.


Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/