Nata e beqarisë për Qëndresën e Labit ja si duket sonte ajo

Nata e beqarisë për Qëndresën e Labit ja si duket sonte ajo
Nata e beqarisë për Qëndresën e Labit ja si duket sonte ajo
Nata e beqarisë për Qëndresën e Labit ja si duket sonte ajo

Mbrëmë ishte kanagjegji i bukuroshes Qëndresa Bajramit, e fejuara e moderatorit Labinot Gashi – Labi, shkruan “Kosovarja”.

Qëndresa ditën e djeshme dukej shumë bukur me fustanin dhe frizurën e saj, të cilën e përcjellte me një buzëqeshje të ngrohtë.

Por, nuk mbaroi me aq. Sonte Qëndresa ka festuar natën e beqarisë me shumë fytyra të njohura dhe me shoqe të saj, në një lokal. Pjesë e kësaj feste ishte kunata e Qëndresës, Agnesa Gashi, po ashtu pjesëmarrëse ishin edhe Fjolla gruaja e Alban Mehmetit, ajo e Neki Emrës, Violeta Kajtazi e shumë të tjera.

Ne ua sjellim ca pamje përmes fotografive ku mund ta shihni atmosferën që po mbretëron në natën e beqarisë së Qëndresës./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/