Motra e Afërdita Dreshaj nuk ka kufi... Jehona publikon videon me gjoksin gati jashtë!

Motra e Afërdita Dreshaj nuk ka kufi... Jehona publikon videon me gjoksin gati jashtë!
Motra e Afërdita Dreshaj nuk ka kufi... Jehona publikon videon me gjoksin gati jashtë!
Motra e Afërdita Dreshaj nuk ka kufi... Jehona publikon videon me gjoksin gati jashtë!

Ato janë ndër motrat më tërheqëse shqiptare.

Ka vite që emri i Jehoha Dreshajt po lakohet nëpër shtypin rozë, fillimisht në krahun e motrës së saj, këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, shkruan Kosovarja.

Sot, Jehona gëzon goxha famë, e cila ka mbledhur afër vetes mbi 93 mijë adhurues të cilët çdo herë “e vërshojnë” me komplimente.

Me paraqitjen fundit, Jehona na e dëshmon edhe njëherë se është mjaft seksi.

Në videon e postuar në Instagram, ajo shfaqet më provokuese se asnjëherë. E veshur me një fustan të hapur, vëmendjen e merr gjoksi i saj, i cili ta jep përshtypjen që do të “shpërthejë” nga momenti në moment.

Për më shumë, shikojeni videon e postuar nga ajo dhe binduni vet. /Kosovarja/

First they’re sour... then they’re sweet
A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/