Morena ‘vdes’ për çajin e rusit

Morena ‘vdes’ për çajin e rusit
Morena ‘vdes’ për çajin e rusit
Morena ‘vdes’ për çajin e rusit

Një Morenë tradicionale Fal luksit që gëzon në jetën e saj, tash e sa vite këngëtarja Morena Taraku është në qendër të vëmendjes.

Udhëtimet e shumta në vende të shtrenjta, veshjet e deri tek ushqimet janë disa gjëra që bënë mediat rozë të shkruajnë për të. Sa herë që Morena viziton Stambollin apo ndonjë vend ku shërbehet çaji i rusit, ajo nuk heziton ta porosisë. Kjo shihet qartë në postimet që ajo bënë në InstaStory, ku pjesë e tryezës me ushqime shpeshherë është ky çaj që shqiptarët e kanë traditë ta konsumojnë.

 Morena vepron mirë pasi sipas një studimi të fundit, çaji i zi i njohur tek ne si i rusit, përmban substanca që e relaksojnë trurin, andaj psikologët pretendojnë se njerëzit që pinë çaj përdorin të gjitha kapacitetet e tyre dhe janë më shumë krijues./21Media


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/