Morena Taraku harron të pastroj fytyrën plot grim direkt prej dushit!

Morena Taraku harron të pastroj fytyrën plot grim direkt prej dushit!
Morena Taraku harron të pastroj fytyrën plot grim direkt prej dushit!
Morena Taraku harron të pastroj fytyrën plot grim direkt prej dushit!

Morena Taraku është modelja e njohur shqiptare e cila ka kohë që është në skenë.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Aty e shohim e grimuar bukur dh shumë në formë, por kokën e ka të mbuluar me peshqir.

“Merr atë që meriton” ka shkuar Morena bashkangjitur me fotografinë.

Ndryshe, Morena këtu ka treguar edhe belin e hollë e trupin në formë.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/